Motýlci

Home / Portfolio / Motýlci
Motýlci

Motýlí zpravodajství 😁

Třída „motýlků“ se pomaloučku rozjíždí. Návštěvnost je ovlivněna prvními nachlazeními, ale i přes to, si děti pomalu srdnatě přivykají na první změny ve svých životech a to „bez maminky“.
Konstruování, hry s drobnými mozaikami baví všechny, nejenom – v převaze počtu – kluky, ale i děvčátka.

Vítejte u nás, motýlci. Všichni z této třídy jste nováčci, 16 dívek a 12 chlapců. Zasvěcovat do tajů naší školky vás bude paní učitelka Monika Kukrlová a Iva Cinačová. Po dobu nepřítomnosti paní učitelky Cinačové zastupuje Bc.Alena Hanáková. Budeme vám každý den ukazovat, jak to u nás chodí a z vás budou brzy šikovní školkáčci. Ráno, když přijdete, můžete si hrát, hraček je tu opravdu hodně a také jsme nachystali hrací koutky, každý si může najít své místečko – kuchyňka, dopravní koutek s autíčky, malá tělocvična, obývák s kadeřnictvím a hudební kout. Po hraní uklízíme, svačíme a potom děláme společné činnosti – zpíváme, malujeme, povídáme si, cvičíme, hrajeme hry a také se učíme. Chodíte rádi ven? To je bezva, protože na zahradě trávíme hodně času a budeme chodit i na procházky, ale to až později, třeba za několik týdnů… Pak máme oběd a kdo nejde domů, ve školce spinká. Usínání vám zpříjemníme pohádkou, písničkou i pohlazením. A potom zase svačinka, hrát si a domů. Doufáme, že se vám tu bude líbit a brzy budete do školky všichni chodit s radostí a úsměvem. My to spolu zvládneme, nebojte, jsme tu pro vás. S pozdravem, vaše paní učitelky.