Motýlci

Home / Portfolio / Motýlci
Motýlci

S Motýlky máme několik seznamovacích dní za sebou. Byly plné různých emocí, ale zvládáme to dobře, děti, rodiče, paní učitelky. Ještě to chvíli potrvá, než si naši malí Motýlci zvyknou úplně, ale to k tomu patří, vydržte ❤️

Vítejte u nás, motýlci.  Zasvěcovat do tajů naší školky vás bude paní učitelka Bc.Alena Hanáková a paní učitelka Andrea Poláková. Budeme vám každý den ukazovat, jak to u nás chodí a z vás budou brzy šikovní školkáčci. Ráno, když přijdete, můžete si hrát, hraček je tu opravdu hodně a také jsme nachystali hrací koutky, každý si může najít své místečko – kuchyňka, dopravní koutek s autíčky, malá tělocvična, obývák s kadeřnictvím a hudební kout. Po hraní uklízíme, svačíme a potom děláme společné činnosti – zpíváme, malujeme, povídáme si, cvičíme, hrajeme hry a také se učíme. Chodíte rádi ven? To je bezva, protože na zahradě trávíme hodně času a budeme chodit i na procházky, ale to až později, třeba za několik týdnů… Pak máme oběd a kdo nejde domů, ve školce spinká. Usínání vám zpříjemníme pohádkou, písničkou i pohlazením. A potom zase svačinka, hrát si a domů. Doufáme, že se vám tu bude líbit a brzy budete do školky všichni chodit s radostí a úsměvem. My to spolu zvládneme, nebojte, jsme tu pro vás. S pozdravem, vaše paní učitelky.