Motýlci

Home / Portfolio / Motýlci
Motýlci

I nejmenší děti si zvykají na naší školičku. Smutné oči raději vyměníme za radostný pohled při hraní ve třídě a venku. Začínáme zpívat, cvičit, malovat, čteme si a prohlížíme knížky, seznamujeme se s novými kamarády a chováme se k sobě hezky. Přejeme našim nováčkům, ať se jim tu líbí i bez slz po mamince nebo tatínkovi.

Vítejte u nás, motýlci.  Zasvěcovat do tajů naší školky vás bude paní učitelka Jitka Černochová a paní učitelka Andrea Poláková. Budeme vám každý den ukazovat, jak to u nás chodí a z vás budou brzy šikovní školkáčci. Ráno, když přijdete, můžete si hrát, hraček je tu opravdu hodně a také jsme nachystali hrací koutky, každý si může najít své místečko – kuchyňka, dopravní koutek s autíčky, malá tělocvična, obývák s kadeřnictvím a hudební kout. Po hraní uklízíme, svačíme a potom děláme společné činnosti – zpíváme, malujeme, povídáme si, cvičíme, hrajeme hry a také se učíme. Chodíte rádi ven? To je bezva, protože na zahradě trávíme hodně času a budeme chodit i na procházky, ale to až později, třeba za několik týdnů… Pak máme oběd a kdo nejde domů, ve školce spinká. Usínání vám zpříjemníme pohádkou, písničkou i pohlazením. A potom zase svačinka, hrát si a domů. Doufáme, že se vám tu bude líbit a brzy budete do školky všichni chodit s radostí a úsměvem. My to spolu zvládneme, nebojte, jsme tu pro vás. S pozdravem, vaše paní učitelky.