Koťátka

Home / Portfolio / Koťátka
Koťátka

Info Koťátka

Poslední kolo načítání otisků do systému Safy proběhne v pondělí 12. 10. 2020 od 14:00 do 15:30. kdo ještě nemá načtený otisk, prosíme, dostavte se. Ostatní bude dále řešeno individuálně, s ohledem na naše časové a provozní možnosti J.

Třídu Koťátek navštěvují dětí ve věku 5 let. Letos do třídy chodí 15 děvčat, 13 chlapců, 13 dětí jsou předškoláci. Prostory, stejně jako materiální vybavení, jsou této věkové kategorii přizpůsobeny. V herně se nachází několik herních koutků (kadeřnictví, kuchyňka, relaxační koutek, manipulační a konstruktivní hry, kostkoviště,  aj.). Ve třídě najdeme výtvarný koutek, koutek čtenářské a matematické pregramotnosti. Dětem je vytvářeno bezpečné prostředí, ve kterém se cítí dobře a současně podporuje jejich zvídavost, aktivitu. Děti jsou vedeny k samostatnosti v sebeobsluze, při hrách, v pohybových a praktických činnostech. S dětmi pracuje ředitelka MŠ Iveta Pelikánová a Mgr.Zuzana Poláchová.