Koťátka

Home / Portfolio / Koťátka
Koťátka

1.6.2022 jsme slavili Den dětí. Jak jinak než sportem. Zápolení mezi třídami Berušek a Koťat bylo napínavé. Vyhráli všichni:-). Fandilo se až se třásla okna …….

31.5.2022 jsme v rámci školního výletu pro celou naši MŠ navštívili minizoo a Dinopark ve Vyškově. Počasí nás nezklamalo a bylo to supééééér

26.5.2022 jsme předvedli svoji besídku pro naše maminky

Vaše děti :-)…..někteří marodi se přišli podívat za námi do útulku, Štěpánek a Anička. Předali jsme dárky i za děti, které se kvůli onemocnění nemohli akce zúčastnit.

Tak už skoro čtrnáct dnů čekáme na sníh, měli jsme téma zimní sporty. Ale na nás si počasí nepřijde. Využili jsme hřiště s umělým povrchem kousíček od naší MŠ :-). Moooc se nám takové sportování líbí!!

Třídu Koťátek navštěvují dětí ve věku 5 let. Prostory, stejně jako materiální vybavení, jsou této věkové kategorii přizpůsobeny. V herně se nachází několik herních koutků (kadeřnictví, kuchyňka, relaxační koutek, manipulační a konstruktivní hry, kostkoviště,  aj.). Ve třídě najdeme výtvarný koutek, koutek čtenářské a matematické pregramotnosti. Dětem je vytvářeno bezpečné prostředí, ve kterém se cítí dobře a současně podporuje jejich zvídavost, aktivitu. Děti jsou vedeny k samostatnosti v sebeobsluze, při hrách, v pohybových a praktických činnostech.

Ve školním roce 2021-2022 pracuje s dětmi ředitelka MŠ Iveta Pelikánová a paní učitelka Iva Kunčická.